ELEKTROINŠTALAČNÝ MATERIÁL A SVIETIDLÁ

O nás

 • Naša predajňa ELBEA vznikla už v roku 2006, v priestoroch na Nákupnej č.3 v Bratislave , spočiatku mala predajňa 2 zamestnancov a veľkosť 1/4, neskôr sme založili od roku 2008 firmu ELBEA s.r.o. v tých istých priestoroch ale momentálne máme už k dispozícii vlastné predajné priestory s rozlohou 450m2 a 4 zamestnancov, zaoberáme sa predajom a distribúciou elektroinštalačného materiálu, svietidiel a svetelných zdrojov ako maloobchodná predajňa, k disponujeme z tovarom 10000 aktívnych položiek

Najdôležitejší je spokojný zákazník...

 • Máme zákazníkov z celého Bratislavského kraja, štátne inštitúcie, športové kluby, gastronomické prevádzky, servisné strediská, živnostníkov a rôznych kutilov a elektrotechnikov ktorým poskytujeme zľavy formou zákazníckych kariet.
 •  Riešime a naskladňujeme nové výrobky a naše skladové zásoby sa neustále rozrastajú (200m2 sklad),čo je našou veľkou výhodou. Sponzorujeme rôzne športové organizácie ,detské akcie a spoločenské udalosti ,podielame sa na projektoch zameraných pre výskum a vedu v oblasti elektrotechniky.

Úspech je v kvalite...

 • Radi Vás uvidíme u nás v predajni ako spokojných zákazníkov, u nás stretnete mladý kolektív ktorý Vám s ochotou pomôžu pri nakupovaný ,prevádzka je klimatizovaná, parkovanie je priamo v areáli nákupného centra Biskupický Prior, máme prízemnú bezbariérovú predajňu aj pre vozíčkarov a mamičky s kočíkmi. Platba je možná v hotovosti, cez terminál (akceptujeme všetky typy kariet).

Bavlnené Slovenské rúška na tvár

 • ponúkame bavlnené rúška na tvár od Slovenského výrobcu, na výber sú dospelé aj detské.
 • Ak potrebujete zistiť či máme výrobok na sklade alebo sa spýtať na cenu výrobku, najjednoduchšie ako to zistiť je zavolať priamo na predajňu na telefónne číslo 02 / 455 235 42

Na záver...

 • Milí zákazníci, snažíme sa Vám priniesť len kvalitný tovar, z ktorého budete mať radosť a za ceny,
  ktoré vám nielen vyčaria úsmev na tvári
  ale aj za tovar, ktorý len tak ľahko nenájdete u iných predajcov!

Partneri :