ELBEA elektro - elektroinštalačný materiál a svietidlá

PREDAJŇA OTVORENÁ V REŽIME ZÁKLAD
Vstup 1 zákazník na 15 metrov štvorcových

 • Naša predajňa vznikla už v roku 2006 , v priestoroch na Nákupnej č.3 v Bratislave , spočiatku mala predajňa 2 zamestnancov a veľkosť 1/4, postupne sme rozšírili skladové priestory a v roku 2008 vznikla firma ELBEA s.r.o. v tých istých priestoroch ale momentálne mála už k dispozícii vlastné predajné priestory s rozlohou 400m2 a 4 zamestnancov,

  Zaoberáme sa predajom a distribúciou elektroinštalačného materiálu, svietidiel a svetelných zdrojov ako maloobchodná predajňa, k disponujeme z tovarom 11000 aktívnych položiek.

Najdôležitejší je spokojný zákazník...

 • Radi nás navštevujú zákazníci z celého Bratislavského kraja, štátne inštitúcie, športové kluby, gastronomické prevádzky, servisné strediská, živnostníci a rôzny kutilovia a elektrotechnici.
 •  Riešime a naskladnujeme stále nové výrobky a naše skladové zásoby sa neustále rozrastajú (200m2 sklad),čo je našou veľkou výhodou. Sponzorujeme rôzne športové organizácie ,detské akcie a spoločenské udalosti ,podieľame sa na projektoch zameraných pre výskum a vedu v oblasti elektrotechniky.

Úspech je v kvalite...

 • Radi Vás uvidíme u nás v predajni ako spokojných zákazníkov, u nás stretnete mladý kolektív ktorý Vám s ochotou pomôžu pri nakupovaný ,prevádzka je klimatizovaná, parkovanie je priamo v areáli nákupného centra Biskupický Prior, máme prízemnú bezbariérovú predajňu aj pre vozíčkarov a mamičky s kočíkmi. Platba je možná v hotovosti, cez terminál (akceptujeme všetky typy kariet).

ELBEA - Maloobchodný cenník 5/2021

Germicídne žiariče a lampy

 • Ponúkame skladom Germicídne UV-C žiariče priame aj nepriame, prenosné aj stojanové a žiariče na ničenie vírusov a baktérii pre ambulancie, lekárov , prevádzky pre služby. Germicídne  UV-C žiariče skladamé a montujeme na objednávku podľa požiadaviek zákazníka.

Bavlnené rúška na tvár

 • Skladom máme bavlnené rúška na tvár od Slovenského výrobcu, na výber sú dospelé aj detské veľkosti, vieme Vam na požiadavku nažehliť aj logo alebo text podľa požiadavky.
 • Ak potrebujete prezistiť či máme výrobok na sklade alebo sa spýtať na cenu výrobku, najjednoduchšie ako to zistiť je zavolať priamo na predajňu na telefónne číslo     02 / 455 235 42

Na záver...

 • Milí zákazníci, snažíme sa Vám priniesť len kvalitný tovar, z ktorého budete mať radosť a za ceny,
  ktoré vám nielen vyčaria úsmev na tvári
  ale aj za tovar, ktorý len tak ľahko nenájdete u iných predajcov!

Partneri :